Fitness Club FORZA - Kutno

Fitness Club FORZA oferuje szeroki wachlaż usług związanych z profilem działalności. Duży wybór maszyn zarówno siłowych jak i aerobowych pozwoli Wam na wybranie odpowiedniego dla siebie zestawu ćwiczeń. Nie wiesz jak zacząć? Na miejscu oferujemy również pomoc wykwalifikowanego instruktora.

Wstydzisz się? Krępuje Cię towarzystwo innych osób? Bez obaw! Nasz lokal podzielony jest na dwie części- salę siłową, oraz salę aerobową! Ubrania oraz wartościowe przedmioty możesz zostawić w jednej z dwóch szatni!

Po ćwiczeniach możecie pozwolić sobie na relaks w saunie, masaż rolletic oraz masaż wibracyjny! Ponadto polecamy skosztować pysznych koktajli przygotowanych specjalnie dla Ciebie!

Uważasz, że nadmiar tkanki tłuszczowej jest Twoim problemem? Nic bardziej mylnego! U nas szybko pozbędziesz się zbędnych ilości tłuszczu w prosty i przyjemny sposób!

Gwarantujemy świetnie spędzony czas wolny oraz możliwość poznania nowych osób!

Zapraszamy
Fitness Club FORZA


Dane teleadresowe - Fitness Club FORZA

Adres: 1-go Maja 16, 99-300 Kutno
Telefon: 243635860

UWAGA, firma nie wstawiła linka zwrotnego!

Adres e-mail i strony www jest niewidoczny, ponieważ firma nie wstawiła linka zwrotnego do naszego katalogu.

Aby odkryć adres e-mail i www, prosimy umieścić w dowolnym miejscu na Państwa stronie następujący kod:

Strona na której Państwo umieszczacie link, musi być dokładnie ta sama którą określiliście w formularzu wpisu jako stronę Państwa firmy. Po wstawieniu kodu na Państwa stronę, prosimy o zgłoszenie kodu klikając: KOD ZOSTAŁ WSTAWIONY - CHCĘ WALIDOWAĆ LINK!. W wypadku świadomego usunięcia linka zwrotnego (co jest złamaniem umowy), informacje o Państwa stronie są automatycznie usuwane. Zapewnia to automatyczna moderacja co 48 godzin i ręczna, co ok. 2 tygodnie.