Ozaz Piękna Salon Fryzjersko-Kosmetyczny - Kutno

Oaza Piękna to miejsce dla ludzi ceniących niepowtarzalny styl i jakość oraz chcących wyróżniać się swoim wyglądem, podążając za nowymi trendami w świecie fryzjerstwa
Pragniemy, aby każdy, kto nas odwiedzi był zadowolony i czuł się zrelaksowany, ponieważ może być pewien, że trafił do profesjonalistek, które podpowiedzą jak zmienić image, oraz rozwiążą każdy problem związany ze skórą głowy i włosami.
Chcemy wydobyć Twoje piękno i podkreślić naturalny urok i osobowość. Poprzez naturalne cięcie i kolor kreujemy styl, który nadaje charakteru i pozwala czuć się pewnie.
Bo dla nas każdy klient jest gwiazdą!
W Naszym salonie, w którym zapach świeżo parzonej kawy, wygodna sofa, przyjemna muzyka - sprawią, że po wejściu ze zgiełku ulicy poczują się Państwo jak w innym przytulnym świecie odprężenia i spokoju. Wyjątkowy klimat dla wyjątkowych ludzi - takich jak TY


Dane teleadresowe - Ozaz Piękna Salon Fryzjersko-Kosmetyczny

Adres: Barlickiego 28, 99-300 Kutno
Telefon: 514247909

UWAGA, firma nie wstawiła linka zwrotnego!

Adres e-mail i strony www jest niewidoczny, ponieważ firma nie wstawiła linka zwrotnego do naszego katalogu.

Aby odkryć adres e-mail i www, prosimy umieścić w dowolnym miejscu na Państwa stronie następujący kod:

Strona na której Państwo umieszczacie link, musi być dokładnie ta sama którą określiliście w formularzu wpisu jako stronę Państwa firmy. Po wstawieniu kodu na Państwa stronę, prosimy o zgłoszenie kodu klikając: KOD ZOSTAŁ WSTAWIONY - CHCĘ WALIDOWAĆ LINK!. W wypadku świadomego usunięcia linka zwrotnego (co jest złamaniem umowy), informacje o Państwa stronie są automatycznie usuwane. Zapewnia to automatyczna moderacja co 48 godzin i ręczna, co ok. 2 tygodnie.